Súťaž vo výrobe ružencov 2017 --text

Súťaž vo výrobe ružencov 2017

20.Oct.2017

Október je mesiac, v ktorom sa osobitým spôsobom prihovárame k Bohu cez Máriin ruženec. Túto modlitbu nás naučila sama Panna Mária. Každý štvrtok pred vyučovaním sa schádzame v našej školskej kaplnke, aby sme spoločne v ruženci našli jeho hlboké pravdy a vzácne modlitby. Stalo sa už dobrým zvykom, že v tomto mesiaci súťažia deti medzi sebou vo výrobe ruženca z rôznych materiálov. Priniesli naozaj krásne a zaujímavé výrobky, na ktoré použili prírodný, papierový, korálkový, ale aj jedlý materiál. Za svoju prácu a námahu boli všetky deti odmenené. Na popredných miestach sa umiestnili žiaci:

1. miesto: Šebová Agáta 2.B, Lovrant Matúš 2.B
2. miesto: Karaba Rudolf 3.r., Mago Barbara 4.B, Kralovičová Karolína 1.B
3. miesto: Hurychová Ela 1.A, Bobula Dominik 4.B

Ďakujeme deťom a tiež rodičom, ktorí pomohli a prispeli k výrobe týchto krásnych ružencov.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Súťaž