Top oriešky 2017 --text

Top oriešky 2017

12.Dec.2017

Primátor mesta Topoľčany Ing. Peter Baláž vyhlásil vedomostnú súťaž družstiev žiakov prvého stupňa ZŠ v Topoľčanoch o putovný pohár mesta Topoľčany "Top oriešky". Tento rok sa súťaž konala na ZŠ sv. Don Bosca. Súťažilo šesť štvorčlenných družstiev a to dvaja žiaci z 3. ročníka a dvaja žiaci zo 4. ročníka. Súťaž prebiehala v piatich kolách. Našu školu reprezentovali žiaci Vanesa Drietomská a Matúš Macko (3. ročník), Katarína Poluchová (4.A) a Tomáš Orolín (4.B). Na Slovensku je toto podujatie známe pod názvom Medzinárodný týždeň vzdelávania. Deti majú možnosť prezentovať svoje vedomosti a logické schopnosti v rôznych oblastiach. V tejto netradičnej súťaži sa nedali zahanbiť ani deti našej školy, ktoré obsadili krásne tretie miesto. Gratulujeme!

Mgr.Magdaléna Sílešová

Top oriešky 2017