Stavali sme snehuliakov --text

Stavali sme snehuliakov

18.Jan.2018

Konečne napadlo viac snehu a ohlásila sa prvá zima. Preto sme neváhali a rozhodli sa, že si z čerstvo napadnutého snehu postavíme snehuliakov a iné biele výtvory. Deti si vytvorili družstvá a pustili sa do práce. Použili iba prírodný materiál, ktorý našli na školskom ihrisku. Snehuliaci pribúdali a pribúdali. Akcia sa deťom veľmi páčila, hoci sme prišli do školy trošku vyzimení a premočení, ale nadmieru spokojní so svojou prácou.

Mgr.Magdaléna Sílešová

Stavali