Beseda so spisovateľkou --text

Beseda so spisovateľkou

26.Mar.2018

Dňa 26.3.2018 sa žiaci 4. B zúčastnili besedy so spisovateľkou Drahomírou Pechočiakovou v Mestskej knižnici v Topoľčanoch. Pani spisovateľka pútavo porozprávala o svojich knihách i o svojom živote, keďže jej tvorba vychádza z toho, čo v jednotlivých etapách svojho života prežíva. Deti zaujali najmä skutočné príbehy o záhadných udalostiach, ktoré sa odohrali v našom regióne. Po počiatočnom ostychu sa deti odvážili položiť p. spisovateľke pár otázok, ktoré si vopred pripravili. Na pamiatku si z besedy odniesli fotografiu p. spisovateľky, ktorú každému ochotne podpísala. A aby ani ona nezabudla na 4. B, deti jej v spolupráci s našou pani knihovníčkou venovali kresby svojich rodín.

Mgr. Mária Patáková

Beseda