Víťazíme v dekanátnom kole --text

Víťazíme v dekanátnom kole

22.Mar.2018

22. marca 2018 sa víťazi školského kola Biblickej olympiády: Ivan Galovič, Jozef Mitošinka a Michaela Sucháňová zúčastnili dekanátneho kola Biblickej olympiády. Súťažilo sedem trojčlenných družstiev z topoľčianskeho dekanátu. Začali sme svätou omšou a po nej nás čakalo päť súťažných kôl. Naši žiaci sa po týždňoch študovania Biblie umiestnili na 1. mieste. Víťazom gratulujeme a prejeme veľa úspechov v diecéznom kole, ktoré sa uskutoční 25. apríla 2018 v Nitre.

Mgr. Soňa Košíková

Víťazíme