Volejbalový turnaj školy --text

Volejbalový turnaj školy

21.Jun.2018

V stredu 21. júna sa v našej škole uskutočnil volejbalový turnaj terajších a bývalých žiakov. Turnaja sa zúčastnili štyri družstvá, ktoré hrali systémom "každý s každým" na dva víťazné sety. Favorit nebol zo začiatku jasný a víťazstvá a prehry sa v dusnej atmosfére striedali na oboch stranách, no naši deviataci a siedmaci sa postupne dostávali do vedenia. Nie vždy je dôležité zvíťaziť, ale zabaviť sa a užiť si hru a tak sa na prvom mieste umiestnilo družstvo L.A. Kings (deviataci a siedmaci) spolu s Dvačicami (deviatačky a siedmačka) a na druhom mieste družstvo Paličkari (ôsmaci) a Stareny (absolventky školy). Srdečne gratulujeme! Poďakovanie za organizáciu a príjemný priebeh patrí pátrovi Robertovi z našej farnosti.

Volejbalový

Volejbalový turnaj školy