Aj my žijeme futbalom --text

Aj my žijeme futbalom

22.Jun.2018

Dňa 22.6.2018 sa na školskom ihrisku uskutočnil futbalový zápas medzi žiakmi 9. a 8. ročníka. Za oba ročníky nastúpili najlepší hráči, čo sa prejavilo na kvalite zápasu. Počas prvého polčasu strelil otvárací gól Johnny Jakubička z ôsmeho ročníka. Tempo bolo počas celého zápasu vysoké a emócie gradovali. Po polčasovej prestávke pridal hattrick Peter Valigura tiež z ôsmeho ročníka. Do konca polčasu sme videli veľa pekných akcií oboch tímov, ale nanešťastie sa deviatakom nepodarilo premeniť žiadnu šancu. Na konci zápasu sa tak radovali žiaci 8. ročníka, ktorí zaslúžene vyhrali 4 - 0, čo bolo pre deviatakov trošku sklamaním. Po zápase si chlapci podali ruky a v družnej atmosfére opustili ihrisko. O dokumentačné zábery sa postaral pán uč. J. Kamenický a zápas rozhodoval pán uč. P. Schwarz.

Mgr. Schwarz a T. Klačanský,9r

Aj