Druhí v skoku do diaľky --text

Druhí v skoku do diaľky

28.Sep.2018

Dňa 28.9.2018 sa na ZŠ J. Hollého v Topoľčanoch uskutočnil 12. ročník v skoku do diaľky žiakov a žiačok základných škôl. Našu školu reprezentovali družstvá mladších, aj starších žiakov, chlapcov a dievčat. Mladší žiaci - kategória A - Tamara Dubná a Matúš Marko, starší žiaci - kategória B - Sandra Poláková, Filip Kasala a Jakub Minárik. Najlepšie umiestnenie dosiahol Matúš Marko a to 2. miesto. Srdečne gratulujeme!

Mgr. Peter Schwarz

Druhí