Strieborní v prednese prózy --text

Strieborní v prednese prózy

22.Nov.2018

Vo štvrtok 22.11. sa uskutočnilo krajské kolo v prednese kresťanskej poézie a prózy. Našu školu reprezentovali na pôde ZŠ sv. Don Bosca v rôznych kategóriách žiačky Lucia Čižláková, Veronika Poluchová, Nina Sucháňová, Simona Klepancová a Alica Kmeťková. Umiestnenie, a to 2. miesto v 2. kategórii próza, získala Lucia Čižláková, ktorej ešte raz gratulujeme. Všetkým ostatným dievčatám ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy.

PaedDr. Katarína Korecová

Strieborní