Rozprávkové dopoludnie s kozliatkami --text

Rozprávkové dopoludnie s kozliatkami

30.Jan.2019

Sadni si ku mne na lávku, poviem ti peknú rozprávku. Kde bolo, tam bolo... Takto začína každá rozprávka. Aj tá o neposlušných kozliatkach a zlom vlkovi, ktorú si pod vedením pani učiteľky Kupcovej nacvičili žiaci šiesteho ročníka. S veľkým nadšením si ju pozreli deti z prvého stupňa a pozvanie prijali aj deti z MŠ Lipová a z MŠ Tovarníky. Naši herci Katka Laudonová, Nikol Lovrantová, Martinka Haritunová, Sofia Múdra, Samko Trník a Matej Macko podali skvelý výkon, za ktorý si zaslúžia veľkú pochvalu. Úlohy moderátorky sa ujala Laura Valachová a s programom vypomáhali žiačky deviateho ročníka. Ďakujeme všetkým, ktorí sa nám postarali o jedno veľmi príjemné školské dopoludnie.

Mgr. Magdaléna Sílešová

Rozprávkové