Opäť sme vyhrali --text

Opäť sme vyhrali

7.Feb.2019

Dňa 7.2.2019 sa konali majstrovstvá Nitrianskeho kraja v stolnom tenise žiakov a žiačok ZŠ a OG. Organizátorom MK bola Spojená škola v Nitre. Naše družstvo reprezentovali Adriana Illášová 8.r., Karolína Korf 5.B a Lucia Čižláková 3.A. Hrala sa jedna skupina, systémom každý s každým. V skupine sme nenašli premožiteľa, vyhrali sme všetky zápasy a tým zaslúžene celý turnaj. Naše šikovné dievčatá postúpili už šiesty krát v rade na majstrovstvá Slovenska. Srdečne blahoželáme a držíme im naďalej palce.

Mgr. Magdaléna Sílešová

Opäť