Učíme sa finančnej gramotnosti --text

Učíme sa finančnej gramotnosti

19.Feb.2019

Finančnej gramotnosti sa na školách nevenuje veľká pozornosť a žiaci tak v tejto oblasti do života vchádzajú nepripravení. Preto na našej škole prebieha blokové vyučovanie zamerané na to ako sa orientovať v úrokoch, ako fungujú a na čo slúžia banky, čo je to korupcia, ako nežiť na dlh ako väčšina ľudí, ale zvýšiť svoj príjem a znížiť výdavky a podobne. Veríme, že aj vďaka týmto prednáškam sa z nich môžu stať slobodní ľudia, nezávislí na pôžičkách, úrokoch a konzumnom spôsobe života.

Učíme

Učíme sa finančnej gramotnosti