22. marec - Deň vody --text

22. marec - Deň vody

22.Mar.2019

Deň vody sme si 22.3.2019 pripomenuli aj v našej škole so žiakmi 1.stupňa. Najskôr sme si cez ilustrácie kvapôčok porozprávali na čo všetko je voda potrebná a potom každá trieda kreslila vodných živočíchov v nadrozmernej veľkosti. Ďalšími aktivitami boli prezentácie o vode, kvíz či práca s pracovnými listami, ktoré využívali tematicky počas vyučovania. Veľkému úspechu sa tešila aktivita “Na Deň vody v modrom“ – jednotlivé triedy súťažili medzi sebou v počte modrých kusov oblečenia. Veríme, že sme si dostatočne uvedomili, že tak ako ovplyvňuje voda každého z nás, ovplyvňujeme ju aj my, spôsobom nášho života.

Mgr. Janka Bošanská

22.