Hviezdoslavov Kubín - Okresné kolo --text

Hviezdoslavov Kubín - Okresné kolo

17.Apr.2019

V stredu 17.4. sa v priestoroch Koncertnej sály Mestského úradu na Nám. M. R. Štefánika v Topoľčanoch stretli mladí recitátori, medzi ktorými nechýbali ani naše žiačky, ktoré v konkurencii svojich kamarátov úspešne reprezentovali našu školu. Všetky odišli na veľkonočné sviatky s diplomom a peknou knižnou odmenou. Srdečne gratulujeme Michaele Sucháňovej za 2.miesto v próze, Laure Valachovej za 3.miesto v poézii, Stanke Keptúnovej za 3.miesto v poézii, Lucii Čižlákovej za 3.miesto v próze a Adriane Fliegovej za 3.miesto v poézii. Dievčatá, ďakujeme!

PaedDr. Katarína Korecová

Hviezdoslavov