Slávik Slovenska - okresné kolo --text

Slávik Slovenska - okresné kolo

7.May.2019

V utorok 7. mája 2019 sa na pôde ZŠ Gogoľova zišlo 26 súťažiacich spevákov slovenských ľudových piesní. 29. ročník zaujímavej speváckej súťaže SLÁVIK SLOVENSKA 2019 sa niesol v znamení krásnych hláskov a dobrých výkonov. Našu školu v okresnom kole úspešne reprezentovali víťazi školského kola Šimon Némethy, ktorý sa umiestnil na 2.mieste, Laura Jendrálová, ktorá získala 3.miesto a Katka Laudonová. Srdečne gratulujeme a ďakujeme za šírenie dobrého mena našej školy!

PaedDr. Katarína Korecová

Slávik