Súťaž žiakov ZŠ v tvorbe prezentácií --text

Súťaž žiakov ZŠ v tvorbe prezentácií

17.May.2019

Dňa 17.5.2019 sa v ZŠ s MŠ Gogoľova uskutočnila súťaž pre žiakov základných škôl v tvorbe PowerPoint – ovej prezentácie, ktorej sa zúčastnili žiačka 9. ročníka Petra Čerňanská a žiak 8. ročníka Ján Krajčo. Téma pre žiakov 9. ročníka bola „Ovládne ľudstvo vesmír?“ a pre žiakov 8. ročníka „Aké neľahké je pripraviť MS v hokeji.“ Hodnotiacu porotu tvorili primátorka mesta Topoľčany JUDr. Alexandra Gieciová, zástupkyňa riaditeľky Obchodnej akadémie v Topoľčanoch Ing. Jozefína Šándorová a zástupca primátorky mesta Juraj Želiska. Ján Krajčo obsadil vo svojej kategórii 3. miesto, kde musel ukázať zručnosti ako pri tvorbe prezentácie, tak aj schopnosť presvedčivo predniesť svoje názory a pohotovo argumentovať pred porotou a ostatnými súťažiacimi žiakmi zo ZŠ Hollého, ZŠ Tribečská, ZŠ Škultétyho a ZŠ s MŠ Gogoľova. Jankovi srdečne GRATULUJEME!

Mgr. Oľga Kupcová

Súťaž