Deň zdravia so SZŠ sv. Vincenta de Paul --text

Deň zdravia so SZŠ sv. Vincenta de Paul

28.May.2019

Dňa 28. mája sa na našej škole v spolupráci so SZŠ sv. Vincenta de Paul uskutočnil Deň zdravia pre žiakov 5. až 7. ročníka. Zavítali medzi nás pani profesorky spolu so svojimi študentmi aj našim bývalým žiakom Erikom Krenčom a na jednotlivých stanovištiach nám poskytli vzorový kurz prvej pomoci a obväzovania, meranie tlaku krvi a glykémií, vyšetrenie zraku, ukázali nám ako v škole správne sedieť a predviedli nám, že fit lopta je využiteľná i v bežnom živote. Veríme, že žiakov toto stretnutie obohatilo a privedie ich k zdravšiemu životnému štýlu. Pani profesorkám a študentom srdečne ďakujeme!

Deň

Deň zdravia so SZŠ sv. Vincenta de Paul