Výlet do Martina --text

Výlet do Martina

7.Jun.2019

Riaditeľstvo našej školy sa rozhodlo odmeniť koncoročným výletom žiakov, ktorí v tomto školskom roku boli aktívni v mimoškolských aktivitách. V piatok 7. júna sme sa vybrali do Martina. Náš výlet začal síce dažďom, ale len do príchodu k Národnému cintorínu v Martine. Od vstupu doň nás už slniečko a dobrá nálada neopustili. Veľa zaujímavých a poučných informácií sme sa dozvedeli nielen tu, ale aj v skanzene slovenskej dediny. Tu sme videli, ako žili naši predkovia. Samozrejme sme si našli čas na občerstvenie a nákup suvenírov pre svojich blízkych. A potom nás už čakal lezecký park. V ňom sme otestovali svoju kondíciu aj odvahu. Večer sme sa vrátili z výletu príjemne unavení a bohatší o nové zážitky. Ďakujeme za krásnu odmenu vedeniu školy, rodičom aj pani riaditeľke, pani učiteľke Bajzíkovej a Korecovej, ktoré s nami prežili celý piatkový deň.

Odmenení žiaci

Výlet