Záver šk. roka 2018/19 --text

Záver šk. roka 2018/19

28.Jun.2019

Na záver školského roka bola odslúžená výnimočná sv. omša. Jej súčasťou totiž bola procesia, počas ktorej bola sponad oltára do školskej kaplnky prenesená socha sv. Ladislava. Potom už nasledovalo ocenenie žiakov a to, čo máva horko-sladkú príchuť. Zrekapitulovať aký tento rok bol, čo všetko nám vzal a priniesol. V očiach lúčiacich sa deviatakov sa leskli spomienky na krásne prežité chvíle so spolužiakmi, na výletoch, na vtipné hlášky učiteľov, na pocit vzájomnosti a rodiny, ktorú u nás našli. Čas lúčenia je ťažký, no veríme, že si každý z nich v živote nájde svoje miesto a že sa u nás naučili stáť pri sebe a pomáhať si ako malá myška mocnému levovi v kázni nášho pátra Wieslawa. Je tu čas oddychu a ničnerobenia, čas na doplnenie energie, čas prázdnin. Nezabudnite, že brány našej školy vám budú vždy otvorené. Prajeme všetkým krásne leto!

Záver

Záver šk. roka 2018/19