Majsterka Slovenska --text

Majsterka Slovenska

24.Jun.2019

O tom, že z Topoľčian pochádza veľa športových talentov a veľkých mien športu, niet pochýb. Nedávno sa k nim pridala aj žiačka 7. ročníka Tamara Dubná, ktorá spolu so svojim klubom Pirana Sport Club Topoľčany získala titul vicemajsterky Slovenska v kategórii kadetiek a krátko na to sa stali aj majsterkami Slovenska v kategórii žiačok. Nielen, že Tamara zastáva dôležitý post v oboch kategóriách, je zároveň výbornou žiačkou. Prajeme jej zaslúžený prázdninový oddych a veľa úspechov v ďalšej sezóne.

Majsterka

Majsterka Slovenska