Otvorenie šk. roka 2019/20 --text

Otvorenie šk. roka 2019/20

2.Sep.2019

Čas prázdnin, bezstarostnosti, vylihovania v posteli a dobrodružstiev bez záväzkov je za nami a spoločne sme vykročili do nového školského roka. Po spoločnom privítaní všetkých žiakov, no najmä nových prváčikov v átriu školy, sme sa presunuli do kostola na svätú omšu. Bol to síce krátky deň, no bol plný radosti, očakávania, deň ktorý nám ukázal, že nie je dôležité to vonkajšie - učebnice, zošity, pravítka či jedlo, ale že dôležitý je každý z nás - žiak a učiteľ. Vykročme teda spolu smerom k novému začiatku.

Otvorenie

Otvorenie šk. roka 2019/20