Upracme si Topoľčany --text

Upracme si Topoľčany

27.Sep.2019

Nanešťastie žijeme vo svete, v ktorom sa ľuďom neťaží priniesť si do lesa plnú plechovku piva, dvojlitrovú Kofolu, minerálku či balíček Hašleriek, no je pre nich nadľudským problémom priniesť prázdny, takmer nič nevážiaci obal v batohu späť a vyhodiť ho do smetiaka. Je však ešte nepochopiteľnejšie, keď si ľudia ten istý odpad obohatený o cigaretové ohorky pod balkónmi hádžu pred vlastné domy, byty, pod okná či do predzáhradiek a pritom smetiak je často krát dva kroky od nich. Preto ďakujeme, že sme aj my mohli byť súčasťou iniciatívy Upracme si Topoľčany a po týchto ľuďoch poupratovať. Urobili sme to radi, pretože radi žijeme v čistom meste, dokonca sme sa pritom aj zabavili. Nezostáva len veriť, že tieto deti budú svetlým príkladom pre ostatných, ktorí si neuvedomujú, že Zem sme nedostali zadarmo a musíme si ju zaslúžiť.

Upracme

Upracme si Topoľčany