Trestnoprávna zodpovednosť --text

Trestnoprávna zodpovednosť

10.Oct.2019

Dňa 10. októbra sa na našej škole uskutočnila beseda s mestským policajtom na tému trestnoprávna zodpovednosť a kyberšikana. Zúčastnili sa jej žiaci 7. až 9. ročníka, ktorí sa dozvedeli, že z ich pohľadu nevinná zábavka môže často krát prerásť do trestného činu, rozprávali sa o bezpečnosti a súkromí na webe a na sociálnych sieťach a o nebezpečenstve nutkania všetko o sebe zverejňovať. Možno by stálo za to zamyslieť sa nad tým, prečo všetci potrebujú mobily, často krát skôr než sa naučia písať a čítať.

Trestnoprávna

Trestnoprávna zodpovednosť