Stretnutie s horolezcom --text

Stretnutie s horolezcom

14.Oct.2019

V piatej triede sme mali tú česť privítať pána Milana Macka, ktorý je starým otcom nášho Matúša. Je to bývalý profesionálny horolezec, ktorý pútavým spôsobom priblížil žiakom vysokohorskú turistiku a taktiež horolezectvo. Jeho skúsenosti a zážitky z tejto oblasti, žiakov mimoriadne upútali a zaujali. Bolo to príjemné a obohacujúce stretnutie. Za jeho čas a ochotu prísť medzi žiakov 5. ročníka mu patrí veľká vďaka.

Mgr. Peter Schwarz

Stretnutie