Vyhodnotenie súťaže vo výrobe ružencov --text

Vyhodnotenie súťaže vo výrobe ružencov

24.Oct.2019

Ruženec, visí na mníšskych kutniach i za zrkadlom v aute. Leží v obchodoch a na skriniach. Môže byť obrovský alebo úplne maličký, pestrofarebný alebo jednofarebný a zo všetkých možných materiálov, ale modlitba, ktorá sa s ním spája, je stále tá istá. V októbri, ktorý je aj mesiacom sv. ruženca, mali naši žiaci možnosť znovu ukázať svoju šikovnosť a tvorivosť. Vyrábali ružence z rôznych netradičných materiálov. Na stoloch pred školskou jedálňou pribúdali ružence z prírodnín, cestovín, korálikov a dokonca aj z pukancov. Porota pri vyhodnotení ocenila snahu a tvorivý prístup a odmenila všetkých, ktorí sa do súťaže zapojili.

Mgr. Soňa Košíková

Vyhodnotenie