Venček deviatakov --text

Venček deviatakov

29.Nov.2019

Posledný novembrový piatok patril našim deviatakom. Každoročne neodmysliteľne patrí k jesenným akciám školy venček - prehliadka výcviku spoločenského tanca. Kurz našim žiakom odkryl tajomstvo splynutia tanca a hudby, elegancie, správneho držania tela, vedenia chôdze, koordinácie, flexibility a muzikálnosti. V pekne vyzdobenej sále mali možnosť rodičia vidieť, ako ich detí dospievajú. Ani sa nenazdáme a na rad prídu terajší ôsmaci, takže o rok dovidenia!

Mgr. Ľuboš Ďurnek

Venček