Posledný deň v škole --text

Posledný deň v škole

20.Dec.2019

Predvianočný čas je v škole tým najkrajším. Každý už očakáva príchod prázdnin, atmosféra je magickejšia, tešíme sa na Vianoce. Posledné hodiny sa aj tento rok niesli v znamení triednych besiedok. Niektorí sa zabávali pri spoločenských hrách, rozhovoroch, speve, pri športe, iní si urobili pyžamový deň. Všetci však spoločne trávili čas, smiali sa a radovali a vlastne tie darčeky ani neboli stredobodom pozornosti. Každého samozrejme potešili, no spoločné chvíle nám zostanú navždy.

Foto: Ludy, Vivi, Lili, JK

Posledný