Školské kolo súťaže Šaliansky Maťko --text

Školské kolo súťaže Šaliansky Maťko

19.Dec.2019

Adventná atmosféra 19.12.2019 pozitívne ovplyvnila priebeh súťaže. Dvadsaťdeväť súťažiacich isto pomyslelo na blížiace sa Vianoce. Museli ale presvedčiť výkonom trojčlennú porotu, ktorá mala ťažkú úlohu najmä v druhej kategórii, kde bojovali o prvé miesto dve veľmi dobré recitátorky. Súťažiaci nesklamali a predovšetkým víťazi majú predpoklady uspieť v okresnom kole, odkiaľ prinášame skoro pravidelne pódiové ocenenia. Do ďalších bojov teda postupujú iba víťazi- Natália Ševčíková, Lucia Čižláková a Stanka Keptúnová.

Mgr. Ľuboš Ďurnek

Školské