Volejbal žiačky - predkolo a MO-TO --text

Volejbal žiačky - predkolo a MO-TO

23.Jan.2020

PREDKOLO
Prihlásené školy okresu Topoľčany boli rozdelené do 4 základných skupín. Naša škola sa dostala do 4. skupiny spolu so ZŠ s MŠ Jacovce a ZŠ Hollého TO. Po vzájomnej dohode medzi školami sa hralo v základných skupinách jednokolovo. Naša skupina sa hrala 17.1.2020 v ZŠ s MŠ Jacovce. Oba zápasy sme jednoznačne vyhrali 2 - 0, a tak zaslúžene postúpili do okresného finále, ktoré sa konalo na pôde ZŠ Kovarce.

FINÁLE
Finále sa hralo 23.1.2020 v telocvični ZŠ Kovarce. Do finále okrem nás postúpili školy - ZŠ Ludanice, ZŠ Urmince a ZŠ Škultétyho TO. Naše dievčence opäť potvrdili svoju kvalitu a nenašli premožiteľa ani v tomto finále. Dva zápasy sme vyhrali v pomere 2 - 0 a jeden s Urmincami 2 - 1. Takže sme postúpili pod vedením nášho trénera pátra Roberta na majstrovstvá nitrianskeho kraja už 4 rok po sebe. Našu školu reprezentovali - S. Poláková, Ľ. Václavová, B. Semanišinová, L. Králiková, L. Mináriková, L. Gregušová, L. Haňová, I. Roháčová. Srdečne celému kolektívu aj s trénerom gratulujeme a v ďalších bojoch držíme palce!

Mgr. Peter Schwarz

Volejbal