Aj chlapci víťazní vo volejbale --text

Aj chlapci víťazní vo volejbale

28.Jan.2020

Do finále postúpili z ostatných skupín školy - ZŠ Bojná, ZŠ Ludanice a ZŠ Urmince. V prvom zápase sme porazili ZŠ Bojná 2 - 0. V druhom zápase sme opäť potvrdili naše kvality a zvíťazili sme aj nad ZŠ Ludanice 2 - 0 . Aj posledný zápas proti ZŠ Urmince mal rovnaký priebeh 2 - 0, hoci v 2. sete museli chlapci poriadne zabrať. Stali sme sa víťazmi okresu vo volejbale základných škôl pre školský rok 2019/2020. Chlapcom spolu s trénerom pátrom Robertom sa podarilo prebojovať už po druhý raz na majstrovstvá kraja. Našu školu reprezentovali žiaci - M. Pinter, V. Laudon, M. Bobula, M. Gono, I. Galovič, Š. Bago, V. Kostolný a J. Zifčák. Ďakujeme našim chlapcom za vzornú reprezentáciu školy a fandíme im v ďalších bojoch. Srdečne gratulujeme!

Mgr. Peter Schwarz

Aj