Je tu karneval! --text

Je tu karneval!

7.Feb.2020

Piatkové popoludnie sme strávili zábavou, tancom a hrami na tradičnom karnevale. Každým rokom sú kostýmy prepracovanejšie a premyslenejšie a mohli sme tak stretnúť balík z Amazonu, krv, pána školníka, postavy z kníh - Alasku, či Macka Pu s prasiatkom a tigrom, ba dokonca aj známych politikov. Tanečná zábava sa striedala so zábavnými hrami, počas ktorých nebola núdza o puding v nose či pády pri stoličkovom tanci. Vyvrcholením bola tombola o zaujímavé ceny. Zábava pokračovala až do podvečerných hodín. Už teraz sa veľmi tešíme na budúci rok.

(V Galérii sa nachádza ešte jeden karnevalový album fotografií.)

Je

Je tu karneval!

7.Feb.2020

(V Galérii sa nachádza ešte jeden karnevalový album fotografií.)