Školská stolnotenisová liga --text

Školská stolnotenisová liga

14.Feb.2020

Dňa 14. februára sa v našom meste konal už druhý ročník stolnotenisovej ligy, na ktorom boli úspešní aj naši žiaci. Školu reprezentovali: Dalibor Haritun 2.r., Nicolas Koporec 2.r., Maxim Pavlov 6.A, Marco Šimuny 6.B, Lukáš Orolín 6.B, Alex Trenčanský 7.r., Matej Macko 7.r., Ema Vožďárová 7.r., a Barbora Vožďárová 7.r. V konkurencii veľkého počtu účastníkov súťaže sa nedali zahanbiť a obsadili - Barbora Vožďárová 2. miesto a Alex Trenčanský 3. miesto. Gratulujeme!

Mgr. Magdaléna Sílešová

Školská