Ani karanténa nás neodradí --text

Ani karanténa nás neodradí

17.Apr.2020

Tak ako sme sa na začiatku karantény všetci tešili na "prázdniny" a dni naplnené nič nerobením, tak nám už ani nie po dvoch týždňoch začali chýbať spolužiaci, učitelia a vlastne celá škola. Aby nám dni nesplývali do jedného, všetci sa snažíme čas vyplniť aktivitami, ktoré nás aspoň na chvíľu vytrhnú z reality a privedú na iné myšlienky. Či už je to učenie v záhrade, vychádzky do prírody, obľúbené hranie počítačových hier do skorých ranných hodín, vypekanie sladkých dobrôt, šport či práca v záhrade.

Ani

Ani karanténa nás neodradí