Deviataci sa lúčia --text

Deviataci sa lúčia

30.Jun.2020

Posledné zvonenie, tóny piesne Aj tak sme stále frajeri a nastúpení deviataci ďakovali za deväť rokov pôsobenia na našej škole. Nejednému vyučujúcemu aj žiakovi sa vytlačili slzičky pri dojemnom lúčení v átriu školy. Naša škola je počtom žiakov a vyučujúcich skôr ako rozvetvená rodina. Množstvo zážitkov a nezabudnuteľných spomienok po odchádzajúcich dvadsiatich deviatich deviatakoch navždy zostane. Zostáva nám iba popriať im, aby našli v ďalšom mieste pôsobenia aj v celom živote šťastie, pokoj a potrebnú pohodu! Všetko dobré, milí bývalí deviataci!

Mgr. Ľuboš Ďurnek

Deviataci