Imatrikulácia prváčikov 2020 --text

Imatrikulácia prváčikov 2020

27.Nov.2020

V piatok 27. 11.2020 sa naši prváčikovia stali slávnostne hrdými žiakmi našej školy. Aj keď bez divákov a s hygienickými opatreniami, s o to väčšou radosťou sa pustili do zábavných hier a činností, ktoré preverili ich zručnosti. Liezli tunelom, chytali mušky do žabacích úst, hádzali žaby do terča, viedli loptičku po dráhe až do cieľa a stavali dráhu, na ktorej si potom posilnili klenbu nožičiek. Slávnostne ich pasovala pani riaditeľka, pani učiteľka im potrela rúčky kriedou, aby dobre písali. Vypili "elixír múdrosti", zložili sľub prváka a posilnili sa sladkou odmenou. Na záver si túto krásnu chvíľu zvečnili spoločnou fotografiou.

PaedDr. Lenka Krajčová

Imatrikulácia