Žiacka online krížová cesta --text

Žiacka online krížová cesta

19.Feb.2021

Žiacke krížové cesty sú neoddeliteľnou súčasťou prípravy na Veľkú noc a inak tomu nie je ani teraz. Dnes nás modlitbou sprevádzali žiaci 4.A triedy a my ostatní sa pripájame prostredníctvom monitorov. Našimi modlitbami vyprosujeme pokoj, lásku a mier nielen pre seba, našich rodičov, kamarátov či učiteľov, ale i pre všetkých núdznych a túžiacich po viere a pre všetkých tých, ktorých cesta sa odklonila od tej správnej. Pridajte sa k nám každý piatok o 8:15.

Žiacka

Žiacka online krížová cesta