Výstava plodov jesene --text

Výstava plodov jesene

13.Oct.2021

Jeseň je obdobím farebných listov, babieho leta a skracujúcich sa dní. Prichádza po lete, kedy nám príroda odovzdáva formou úrody svoje plody a pripravuje sa na zimný odpočinok. Jeseň ponúka deťom množstvo námetov na aktivity vonku, ale aj v teple svojho domova. Jedna z takýchto aktivít je tvorba jesenných dekorácií, ktorá sa v našej škole stala veľmi obľúbenou. Aj tento rok sa do nej zapojilo veľa detí, ktoré vytvorili z plodov jesene niečo nevídané. Našu školu navštívili ježkovia, sovičky, líšky, húseničky a veľryba. Nechýbali jesenné záhradky, venčeky, záhradné domčeky a škola. Výrobky boli také pestré, nápadité a náročne prepracované, že sme museli odmeniť všetky deti. Zároveň ďakujeme rodičom, ktorí pomohli deťom pri tvorbe tejto jesennej nádhery.

Mgr. Magdaléna Sílešová

Výstava