Knižná šifra --text

Knižná šifra

4.Apr.2022

Marcom nás znovu sprevádzali knihy. Ich tajomstvá ukryté v Knižnej šifre boli odkryté a definitívne vyriešené. Do tohtoročnej knižnej detektívky sa zapojilo 25 žiakov prvého stupňa a 4 žiačky druhého stupňa. Aj keď nie je knižných detektívov veľa, radosť z čítania a cien, ktoré ich potešili, sú pre nás odmenou a dúfame, že o rok mladých čitateľov pribudne. Kniha je totiž priateľom, ktorý nesklame, poteší, poučí, pobaví a prenesie nás do krajiny fantázie, kde je všetko možné.

PaedDr. Katarína Korecová

Knižná