Vyrábame jarné dekorácie --text

Vyrábame jarné dekorácie

12.Apr.2022

Jarné obdobie je neodmysliteľne späté s Veľkou nocou. Tá nie je len o maľovaných vajíčkach a chutnom jedle. Naši predkovia nám zanechali množstvo krásnych zvykov, ktoré robia sviatky jedinečné a krásne aj v súčasnosti. Takým obľúbeným zvykom v našej škole sa stala výroba jarných dekorácií, na ktoré sa všetci vždy tešíme. Navštíviť nás prišli sliepočky, kuriatka, zajkovia, ježkovia, ale nechýbali ani maľované vajíčka a rôzne iné nápadité jarné dekorácie. Všetky šikovné deti boli pochválené a samozrejme aj odmenené.

Mgr. Magdaléna Sílešová

Vyrábame