A Slovo bolo u Boha - KK --text

A Slovo bolo u Boha - KK

28.Apr.2022

Dňa 28. apríla sa konalo krajské kolo recitačnej súťaže A Slovo bolo u Boha. Tento rok sa zúčastnilo 74 recitátorov zo základných a stredných škôl Nitrianskeho kraja, ktoré súťažili v recitovaní kresťanskej poézie a prózy. Z našich recitátorov sa vo svojej kategórii umiestnili na 3. mieste Aaliyah Sari Chaternuchová 2.A a Sndrea Sitárová 6.A. Recitátorkám ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a výhercom srdečne gratulujeme.

Mgr. Magdaléna Sílešová

A Slovo bolo u Boha - KK