Teambuildingový deň --text

Teambuildingový deň

10.May.2022

Dňa 10. mája sa v areáli školy uskutočnil teambuildingový deň pre piatakov zameraný na utuženie vzťahov v kolektíve, na ukážku spolupráce a vzájomnej pomoci. Žiaci sa rozdelili do tímov a spoločne prechádzali rôznym úlohami na budovanie tvorivého ducha, ochoty pomôcť, byť súčasťou kolektívu. Často krát bolo potrebné zabudnúť na tak prevládajúce vlastné ego a nájsť silu pomôcť druhému aj za cenu, že ja nebudem tým prvým. Cieľom bolo pochopiť, že hoci sme všetci odlišní, spoločne vytvárame celok, našu triedu. Veríme, že žiaci si to čo si počas tohto dňa vyskúšali postupne prenesú do svojich životov a vzťahov.

Teambuildingový

Teambuildingový deň