Školský výlet VIII.A , VIII.B --text

Školský výlet VIII.A , VIII.B

13.Jun.2022

Tento školský rok si žiaci 8.A a 8.B spríjemnili koniec školského roka v areáli rekreačného zariadenia Mlyny - Tesáre. Areál nám ponúkol veľké množstva športových aktivít, ktoré sme vo veľkej miere využili. Kĺby sme si rozhýbali aj prechádzkou okolo Tesárskej priehrady a túrou na Mačaciu skalu. V tejto horúčave sme sa mohli schladiť v bazéne, kde sme sa do sýtosti vybláznili. Samozrejme nechýbala ani nočná opekačka. Tak ako to pri dobrom výlete býva, nikomu sa nechcelo ísť domov.

Mgr. Zuzana Sucháňová

Školský