Otvorenie šk. roka 2022-23 --text

Otvorenie šk. roka 2022-23

5.Sep.2022

Ráno nás pred bránami školy privítala krásna slnečná obloha a vkročili sme tak do nového školského roka. Stretnúť starých kamarátov, spolužiakov, obľúbených učiteľov, v rýchlosti prebehnúť celú školu a zistiť čo sa za tie dva mesiace zmenilo, kde máme triedu, šatňu, kde som si to na konci roka zabudol úbor na telocvik. Letné dobrodružstvá a dovolenky nám zostanú v pamäti a plní energie sme opäť pripravení vkročiť do tajov vzdelávania.

Otvorenie

Otvorenie šk. roka 2022-23