Plody a dary jesene --text

Plody a dary jesene

7.Oct.2022

S príchodom jesene sa mení celá záhrada, mení sa všetko okolo nás. Záhrada aj príroda nám odovzdáva svoje bohatstvo. Ovocie, zelenina a rôzne iné prírodniny, ktoré sú vhodné na konzumáciu, ale aj na rozvoj vlastnej fantázie. Z nazbieraných plodov je možné vyrobiť nádherné dekorácie, o ktoré tento rok v našej škole nebola núdza. Zapojilo sa rekordne veľa detí, ktoré boli za svoju snahu a šikovnosť odmenené. Deťom gratulujeme a rodičom ďakujeme, že svoje ratolesti v tejto tvorivej činnosti podporili.

Mgr. Magdaléna Sílešová

Plody