VYrábame jesenné venčeky --text

Vyrábame jesenné venčeky

20.Oct.2022

Jeseň je nádherné ročné obdobie! Je krásne sviežimi farbami a bohatou vôňou, prechádzkami a stretnutiami. Žiačky VII.B triedy navštívili babičku Leiky Lacikovej, pani Evičku Kovalčíkovú. Milá pani bývalá učiteľka im ukázala umenie výroby jesenných venčekov z prírodných materiálov. Po prvých názorných ukážkach aranžovania jesenných vencov si žiačky vyrábali vlastné výrobky. Práca im išla od ruky, keďže mali výborné inštrukcie a pani Evička ich pri tvorbe svojimi radami usmerňovala. Po niekoľkých minútach činorodej aktivity boli na svete originálne jesenné dekorácie. Milej pani Kovalčíkovej všetci ďakujeme za radostné chvíľky spomínania pri koláčikoch a čajíku, ďakujeme za tvorivý impulz a prajeme veľa zdravia, pohody a spokojnosti.

Mgr. Ľuboš Ďurnek

VYrábame