Zablúdili sme na Marhát --text

Zablúdili sme na Marhát

12.Nov.2022

Po dlhom a namáhavom týždni v škole sme sa v sobotu vybrali načerpať energiu do jesennej prírody. Z Nitrianskej Blatnice lesom miernym blúdením, za zvukom krochkajúceho diviaka, cez Trhovičnú lúku a zlatisté koruny stromov až na vrchol Marhátu. Krásne výhľady do Topoľčianskeho údolia až po Karpaty a neďaleký Kľak. Cestou ešte zastávka na Rotunde sv. Juraja a už iba sľúbená odmena v podobe kofoly. Ubolené nohy sa zotavia a zostanú len spomienky na príjemne strávený čas s kamarátmi.

Zablúdili

Zablúdili sme na Marhát