Zapaľujeme druhú adventnú sviecu --text

Zapaľujeme druhú adventnú sviecu

3.Dec.2022

Druhá svieca na adventnom venci na našom topoľčianskom námestí sa rozžiarila túto sobotu 3.12.2022 za prítomnosti opernej speváčky Margaréty Švercelovej, ktorá vedie oddelenie spevu na Súkromnom konzervatóriu D. Kardoša v Topoľčanoch, a taktiež za prítomnosti našej žiačky Emky Bošanskej, ktorá svojím prednesom básne Adventná otvorila celú slávnostnú posviacku. Prítomní si mohli tiež vypočuť koledy v podaní dychového spolku CZUŠ sv. Lukáša.

PaedDr. Katarína Korecová

Zapaľujeme