Súžažíme v znalostiach z Biblie --text

Súžažíme v znalostiach z Biblie

16.Dec.2022

16. 12. 2022 sa uskutočnilo školské kolo Biblickej olympiády. Aj tento rok mali žiaci možnosť preveriť si svoje vedomosti z vybraných biblických kníh, no i hlbšie sa ponoriť do bohatstva Svätého písma a prostredníctvom neho väčšmi spoznávať Boha a jeho pôsobenie v dejinách ľudstva. Víťazkou školského kola sa stala deviatačka Eliška Guliková. Druhé až štvrté miesto obsadili siedmaci: Juliana Roháčová, Laura Budajová a Jakub František Krajčovič. Všetkým víťazom srdečne gratulujeme a prajeme veľa úspechov na dekanátnom (okresnom) kole Biblickej olympiády, ktoré sa uskutoční 28. 3. 2023.

Mgr. Monika Miková

Súžažíme