Školské vianočné trhy --text

Školské vianočné trhy

21.Dec.2022

Aj naša škola tento rok usporiadala vianočné trhy, na ktorých sa zúčastnili všetky triedy. Každá mala na starosti jeden stánok s domácimi výrobkami, ozdobami, perníčkami, chlebíkmi s masťou a cibuľou, orechmi, medovníkmi, ale i kávou a samozrejme nechýbal domáci punč a vaječný likér. Po prvotných stresujúcich prípravách sa večer rozbehol na výbornú a pokojnú a priateľskú atmosféru bolo cítiť všade naokolo. Veríme, že všetkým zúčastneným sa takáto akcia páčila a zároveň im ďakujeme za podporu a pomoc.

Školské

Školské vianočné trhy