Majstrovstvá Slovenska v šachu --text

Majstrovstvá Slovenska v šachu

20.Dec.2022

V Tomášovciach (neďaleko Lučenca) sa v utorok 20.12.2022 uskutočnili Majstrovstvá Slovenska jednotlivcov v zrýchlenom šachu. Medzi 28 súťažiacimi žiakmi ZŠ bol náš Rudko Karaba ako majster Nitrianskeho kraja. Súperi zo všetkých kútov našej republiky dali Rudkovi poriadne zabrať. Náš žiak obsadil konečné 19. miesto a získal mnoho nových skúseností. Novým majstrom Slovenska sa stal Igor Škreko, žiak Gymnázia J.Hollého v Trnave.

Mgr. Ľuboš Ďurnek

Majstrovstvá